1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Irak - İran maçı CANLI İZLE (14.11.2019)
Irak - İran maçı CANLI İZLE (14.11.2019)

Irak - İran maçı CANLI İZLE (14.11.2019)

2022 Dünya Kupası'nın Asya elemelerinde Irak ile İran karşı karşıya geliyor. Karşılaşmayı CANLI takip edebilirsiniz.

A+A-

2022 Dünya Kupası'nın Asya elemeleri 2. turunda Irak ile İran karşı karşıya geliyor. 14 Kasım 2019 Perşembe günü oynanacak Irak - İran maçının başlangıç saati TSİ 17:00 olarak açıklandı. Eğer ülkemiz dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız.

Irak İran şifresiz maç yayın bilgilerini sizler için hazırladık. Maçı canlı izlemek isteyen futbolseverler için haberimizi derledik. Peki bu zorlu karşılaşma hangi kanaldan şifresiz yayınla izlenebilecek. İşte Irak İran canlı yayın bilgileri...

Sporseverler, Irak ile İran arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. Peki Irak - İran maçı hangi kanalda canlı yayınlanıyor? Irak İran maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: Irak İran maçı izle, Irak İran canlı izle, Irak İran izle netspor, Irak İran maçı izle justin tv, Irak İran canlı yayın, Irak İran canlı periscope, Irak İran kaçak izle, Irak İran izle canlı, Irak İran maçını canlı izle, Irak İran maçını şifresiz izle. Futbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Ayrıca yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip ederek bu maçı yabancı bir kanaldan, farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz. 

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri netspor, justin tv, live soccer ve lshunter olarak öne çıkıyor. Ayrıca yurtdışındaki bazı bahis siteleri de yayın sunmaktadır. Fakat internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan internet siteleri, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak, doğru bilgiye yönlendirmek ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Önceki ve Sonraki Haberler