1. HABERLER

  2. CANLI

  3. İspanya - Dominik Cumhuriyeti maçı CANLI İZLE (22.08.2019 Hazırlık)
İspanya - Dominik Cumhuriyeti maçı CANLI İZLE (22.08.2019 Hazırlık)

İspanya - Dominik Cumhuriyeti maçı CANLI İZLE (22.08.2019 Hazırlık)

Basketbolda milli takımların hazırlık maçları sürüyor. Bugünkü İspanya ile Dominik Cumhuriyeti maçını CANLI takip edebilirsiniz. 

A+A-

Basketbolda milli takımların hazırlık maçları sürüyor. Bugünkü maçlardan biri de İspanya ile Dominik Cumhuriyeti arasındaki mücadele olacak. 22 Ağustos 2019 Perşembe günü oynanacak İspanya - Dominik Cumhuriyeti maçının başlangıç saati TSİ 22:30 olarak açıklandı. 

Eğer ülkemiz dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız. İspanya Dominik Cumhuriyeti şifresiz maç yayın bilgilerini sizler için hazırladık. Maçı canlı izlemek isteyen basketbolseverler için haberimizi derledik. Peki bu zorlu karşılaşma hangi kanaldan şifresiz yayınla izlenebilecek. İşte İspanya Dominik Cumhuriyeti canlı yayın bilgileri... Ama öncesinde iki takıma dair öne çıkan bilgilere bakalım.

İspanya son 5 maçında 4 galibiyet ve 1 mağlubiyet yaşadı. Dominik Cumhuriyeti takımı ise son 5 maçında 2 galibiyet ve 3 mağlubiyetlik bir istatistik sergiledi. İddaa'da maçın kodu 669 olarak belirlenmiştir.

İspanya ile Dominik Cumhuriyeti arasındaki basketbol karşılaşması 22 Ağustos 2019 tarihinde saat 22:30 (TSİ) başlayacak. Sporseverler, İspanya ile Dominik Cumhuriyeti arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. Peki İspanya - Dominik Cumhuriyeti maçı hangi kanalda canlı yayınlanıyor? İspanya Dominik Cumhuriyeti maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: İspanya Dominik Cumhuriyeti maçı izle, İspanya Dominik Cumhuriyeti canlı izle, İspanya Dominik Cumhuriyeti izle netspor, İspanya Dominik Cumhuriyeti maçı izle justin tv, İspanya Dominik Cumhuriyeti canlı yayın, İspanya Dominik Cumhuriyeti canlı periscope, İspanya Dominik Cumhuriyeti kaçak izle, İspanya Dominik Cumhuriyeti izle canlı, İspanya Dominik Cumhuriyeti maçını canlı izle, İspanya Dominik Cumhuriyeti maçını şifresiz izle. basketbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Ayrıca yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip ederek bu maçı yabancı bir kanaldan, farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz. 

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri netspor, justin tv, live soccer ve lshunter olarak öne çıkıyor. Ayrıca yurtdışındaki bazı bahis siteleri de yayın sunmaktadır. Fakat internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan internet siteleri, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler