1. HABERLER

  2. CANLI

  3. İtalya - Kuzey Makedonya maçı CANLI İZLE (28.11.2020 EuroBasket)
İtalya - Kuzey Makedonya maçı CANLI İZLE (28.11.2020 EuroBasket)

İtalya - Kuzey Makedonya maçı CANLI İZLE (28.11.2020 EuroBasket)

EuroBasket'te İtalya ile Kuzey Makedonya karşı karşıya geliyor. Karşılaşmayı CANLI takip edebilirsiniz. 

A+A-

EuroBasket 2021 heyecanı sürüyor. Bugünkü maçlardan biri de İtalya ile Kuzey Makedonya arasındaki mücadele olacak. 28 Kasım 2020 Cumartesi günü oynanacak İtalya - Kuzey Makedonya maçının başlangıç saati TSİ 17:00 olarak açıklandı. Eğer Türkiye dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız.

Peki İtalya - Kuzey Makedonya maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Sporseverler ve basketbol seyircisi İtalya ile Kuzey Makedonya arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. İtalya Kuzey Makedonya maç yayın bilgilerini sizler için hazırladık. 

Maçı canlı izlemek isteyen basketbolseverler, bu zorlu karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınla izlenebileceğini merak ediyor. Sporseverler, İtalya ile Kuzey Makedonya arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. İtalya Kuzey Makedonya maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: İtalya Kuzey Makedonya maçı izle, İtalya Kuzey Makedonya maçı canlı izle, İtalya Kuzey Makedonya canlı izle, İtalya Kuzey Makedonya maçı izle, İtalya Kuzey Makedonya canlı yayın, İtalya Kuzey Makedonya canlı periscope, İtalya Kuzey Makedonya kaçak izle, İtalya Kuzey Makedonya maçını canlı yayın, İtalya Kuzey Makedonya maçını şifresiz izle. Basketbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Ayrıca EuroBasket maçları şeklinde aramalar da oldukça popüler. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor. İşte İtalya Kuzey Makedonya canlı yayın bilgileri...

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız veya Türksat dışında kalan yabancı uydulara bağlı anten ve uydu cihazlarına sahipseniz, ayrıca yabancı TV yayın platformlarına da aboneyseniz; yabancı spor kanallarının yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler sporseverler buna uygun yayın sitelerine giriş yapıyor. Fakat biz internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan siteler, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Önceki ve Sonraki Haberler