Juventus - Napoli maçı CANLI İZLE (06.01.2022)

Juventus - Napoli maçı CANLI İZLE (06.01.2022)

İtalya Serie A maçında Juventus ile Napoli karşı karşıya geliyor. Juventus ile Napoli arasındaki maçı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

İtalya Serie A liginde 2021/2022 sezonu heyecanı sürüyor. Juventus ile Napoli karşı karşıya geliyor. Juventus - Napoli maçı 6 Ocak 2022 Perşembe günü (bugün) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 22:45 olarak belirledi.

Peki Juventus - Napoli maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Juventus Napoli maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Juventus Napoli canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Juventus ile Napoli arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Mücadele S Sport 2 kanalından canlı ve naklen ekranlara gelecek. Bilindiği üzere S Sport 2 kanalı, bir çok platformlarında yer alıyor ve ek ücretlendirme ile izlenebiliyor. S Sport 2 canlı izlemek, S Sport canlı yayın izlemek için abonelik gerekmektedir. Dolayısıyla bu maçı, eğer başka bir kanalda da yayınlanmıyorsa şifresiz izleyebilmek mümkün değildir. Kanal, Digitürk'te yer almıyor.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Etiketler :