Karadağ - Sırbistan maçı CANLI İZLE (11.10.2018)

Karadağ - Sırbistan maçı CANLI İZLE (11.10.2018)

UEFA Uluslar Ligi'nde heyecan devam ediyor. Karadağ, Sırbistan ile karşılaşıyor. Karadağ Sırbistan maçını CANLI yayınla izlemek mümkün.

Karadağ Sırbistan maçı saat kaçta, hangi kanalda ve nasıl canlı izlenecek? Hepsinin cevabı bu haberde... 

UEFA Uluslar Ligi'nde C Ligi 4'üncü grupta Karadağ, Sırbistan ile karşılaşıyor. Karadağ - Sırbistan maçı 11 Ekim 2018 Perşembe günü (bugün) TSİ 21:45'de oynayacak. Karadağ son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik ve 1 mağlubiyet yaşadı. Sırbistan ise son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyetlik performans sergiledi.

İddaa'da 515 kodlu Karadağ - Sırbistan maçı için Karadağ'a 3.75 oran verilirken, Sırbistan'ya 1.70 oran verildi. İddaa'da beraberlik oranı ise 2.90 olarak belirlendi. UEFA Uluslar Ligi'nde C Ligi 4'üncü grupta şu takımlar yer alıyor: Karadağ, Sırbistan, Romanya ve Litvanya.

11 Ekim 2018 (bu akşam) saat TSİ 21:45'de başlayacak olan maçın yayıncı kanalı bulunmuyor. Karadağ Sırbistan maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden farklı dilleri kullanarak "Karadağ Sırbistan canlı izle" ve "Karadağ Sırbistan maç yayını" aramalarını yapmaya başladı bile. Taraftarlar, Karadağ Sırbistan maçını şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. Sırbistan ve Karadağ ülkelerinde kullanılan dillerde arama yaparak ülkelerin ulusal kanallarında bu maçı bulmak mümkün.

Bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal bu maçı yayın akışı içine almadı. Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.