1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Konyaspor'lu başarılı oyuncu: ''Beşiktaş'a gitmek için...''
Konyaspor'lu başarılı oyuncu: ''Beşiktaş'a gitmek için...''

Konyaspor'lu başarılı oyuncu: ''Beşiktaş'a gitmek için...''

Konyaspor’un genç yıldız futbolcusu Ömer Ali Şahiner'in adı Beşiktaş için geçmişti.

A+A-

Radyospor’da, Abdullah Şanlı’nın sunduğu Spor Sayfasına konuk olan Konyaspor’un genç yıldız futbolcusu Ömer Ali Şahiner, önemli açıklamalarda bulundu:

Ömer’in açıklaması şöyle;

"Radyospor’un programcısı Uğur Meleke’nin yeri bende ayrıdır. O beni u16 Milli takımında oynarken yazdı. O zamandan bu yana bizi takip eder. Ülkemizde böylesine azdır genç oyuncuları irdeleyerek takip eden kişi sayısı. 2009 hem milli takımda hem forvet oynuyordum. Sağ bekte de oynadım. Aykut hoca gelince değişti. Sağ açığa geçtim. Benim tercihim önde oynamak. Savunma oynamak daha zor. Hem psikolojik olarak hem mevki olarak sağ bek oynamak beni zorluyordu. Benim için önde oynamak daha keyifli daha heyecanlı. Ümit milli takımda yaşımı doldurduktan sonra A Milli takımda oynamayı bekliyorum. Bu bana bağlı birşey. Fatih hoca gibi şans var. Tamamen benim elimde. Performansım iyi oldukça Milli takıma gidebilirim. Konya’da oynanacak olan Ukrayna milli maçında da Milli takıma çağrılmak için beklentim var.

Emre Mor çok yetenekli. Genç oyuncular olarak hepimize bir mesaj. Emre ne kadar iyi olursa bende o kadar iyi olmak zorundayım. Ne kadar iyi oyuncu olursa Milli takım o kadar iyi olur. A Milli takım hariç her yaş kategorisinde oynadım. Çok farklı bir duygu. Milli takımdan olduktan sonra sağ bek, sağ açık değil solbekte bile oynarım. Avrupada oynamak hayallerimden biri. İnşallah bende Avrupada bir takımda oynarım. Atlieco Madrid olabilr. Arda Turan abi bize büyük bir örnek. İspanya’da oynamak en büyük hayallerimden biri.

Aykut Kocaman hoca çok farklı bir insan. Bu ana kadar öğrendiğim çok şeyin yanlış olduğunu Aykut hoca ile öğrendim. Aykut hocanın Saha içi ve saha dışında üstümüzde çok etkisi var.

Antalyaspor’dayken Mehmet Özdilek beni çok istemişti o zaman iyide bir sistemleri vardı ama olmadı. Sonrasında Konyaspor’a geldik. Sezon başında da Beşiktaş ismi konuşuluyordu. Acele etmiyorum. Transfer her zaman olabilir. Şu an Konyaspor ülkemizin büyük takımı”

Önceki ve Sonraki Haberler