Norveç - Bulgaristan maçı CANLI izle (16.10.2018)

Norveç - Bulgaristan maçı CANLI izle (16.10.2018)

UEFA Uluslar Ligi'nde heyecan devam ediyor. Norveç, Bulgaristan ile karşılaşıyor. Maçı CANLI izlemeniz mümkün...

Norveç Bulgaristan maçı saat kaçta, hangi kanalda ve nasıl canlı izlenecek? Hepsinin cevabı bu haberde... 

UEFA Uluslar Ligi'nde C Ligi 3'üncü grupta Norveç, Bulgaristan ile karşılaşıyor. Norveç - Bulgaristan maçı 16 Ekim 2018 Salı günü (bugün) TSİ 21:45'de oynayacak. Norveç son 5 maçında 4 galibiyet ve 1 mağlubiyet yaşadı. Bulgaristan ise son 5 maçında 4 galibiyet ve 1 mağlubiyetlik performans sergiledi.

İddaa'da 615 kodlu Norveç - Bulgaristan maçı için Norveç'e 1.45 oran verilirken, Bulgaristan'a 5.00 oran verildi. İddaa'da beraberlik oranı ise 3.20 olarak belirlendi. UEFA Uluslar Ligi'nde C Ligi 3'üncü grupta şu takımlar yer alıyor: Norveç, Bulgaristan, Güney Kıbrıs ve Slovenya.

16 Ekim 2018 (bu akşam) saat TSİ 21:45'de başlayacak olan maçın yayıncı kanalı bulunmuyor. Bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal bu maçı yayın akışı içine almadı. 

Norveç Bulgaristan maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden farklı dilleri kullanarak "Norveç Bulgaristan canlı izle" ve "Norveç Bulgaristan maç yayını" aramalarını yapmaya başladı bile. Taraftarlar, Norveç Bulgaristan maçını şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. Bulgaristan ve Norveç ülkelerinde kullanılan dillerde arama yaparak ülkelerin ulusal kanallarında bu maçı bulmak mümkün.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.