1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Norveç - İspanya maçı CANLI İZLE (12.10.2019 Euro2020)
Norveç - İspanya maçı CANLI İZLE (12.10.2019 Euro2020)

Norveç - İspanya maçı CANLI İZLE (12.10.2019 Euro2020)

Euro 2020 elemelerinde Norveç ile İspanya karşı karşıya geliyor. Karşılaşmayı CANLI takip edebilirsiniz. 

A+A-

Euro 2020 eleme maçlarında heyecan sürüyor. Grup F'de Norveç ile İspanya karşı karşıya geliyor. 12 Ekim 2019 Cumartesi günü oynanacak Norveç - İspanya maçının başlangıç saati TSİ 21:45 olarak açıklandı. Eğer ülkemiz dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız.

Norveç İspanya şifresiz maç yayın bilgilerini sizler için hazırladık. Maçı canlı izlemek isteyen futbolseverler için haberimizi derledik. Peki bu zorlu karşılaşma hangi kanaldan şifresiz yayınla izlenebilecek. İşte Norveç İspanya canlı yayın bilgileri...

Sporseverler, Norveç ile İspanya arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. Peki Norveç - İspanya maçı hangi kanalda canlı yayınlanıyor? Norveç İspanya maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: Norveç İspanya maçı izle, Norveç İspanya canlı izle, Norveç İspanya izle netspor, Norveç İspanya maçı izle justin tv, Norveç İspanya canlı yayın, Norveç İspanya canlı periscope, Norveç İspanya kaçak izle, Norveç İspanya izle canlı, Norveç İspanya maçını canlı izle, Norveç İspanya maçını şifresiz izle. Futbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor.

Mücadele S Sport 2 kanalından canlı ve naklen ekranlara gelecek. Bilindiği üzere S Sport 2 kanalı, Turkcell TV+ platformlarında yer alıyor ve ek ücretlendirme ile izlenebiliyor. S Sport 2 canlı izlemek, S Sport 2 canlı yayınını izlemek için abonelik gerekmektedir. Dolayısıyla bu maçı ücretsiz izleyebilmek mümkün değildir. Ayrıca bu maçı S Sport'un mobil uygulaması S Sport Plus ile de izlemeniz mümkün.

Ayrıca yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip ederek bu maçı yabancı bir kanaldan, farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz. 

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri netspor, justin tv, live soccer ve lshunter olarak öne çıkıyor. Ayrıca yurtdışındaki bazı bahis siteleri de yayın sunmaktadır. Fakat internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan internet siteleri, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler