1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Oğuzhan'a 52 milyon TL
Oğuzhan'a 52 milyon TL

Oğuzhan'a 52 milyon TL

İspanyol sportif direktör Monchi'nin listesinde ilk sırada yer alan milli oyuncu için Beşiktaş'a 13 milyon Euro (52 milyon TL) teklif ettiği öğrenildi

A+A-

Ajans Beşiktaş - Roma, Beşiktaş ile sözleşme yenilemek için prensip anlaşmasına varan Oğuzhan'ın peşini bırakmıyor. Siyah-beyazlı kulüple 5 yıllık yeni kontrat için söz kesen milli oyuncunun İtalyan kulübüne transferi için yeni sportif direktörü Monchi bastırıyor. Sevilla'dan ayrıldıktan sonra adı Roma ile anıldığı günlerde İtalyan basınında, "Monchi, Oğuzhan'ı istiyor" manşetleri atılan İspanyol sportif direktör, resmen göreve geldikten sonra kolları sıvadı.

SEVİLLA DA İSTEMİŞTİ
Roma gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek kadro için Monchi'ye tam yetki verdi. Geçen sezon Sevilla'ya istediği Oğuzhan'ı alamayınca, Nasri'yi kiralayan Monchi'nin milli oyuncu için Beşiktaş'a 13 milyon Euro teklif ettiği iddia edildi. Bu arada Oğuzhan'ın, Kartal'la yeni sözleşme imzalaması durumunda sözleşmesine, Avrupa'ya gitmesi için kolaylık sağlanması şartı getireceği öğrenildi. (Sabah-Fatih Doğan)