1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Rıza Çalımbay'dan Eto'nun Beşiktaş'a transferi için önemli açıklama
Rıza Çalımbay'dan Eto'nun Beşiktaş'a transferi için önemli açıklama

Rıza Çalımbay'dan Eto'nun Beşiktaş'a transferi için önemli açıklama

Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay Antalya kampında konuştu.

A+A-

Rıza Çalımbay TRT Spor kanalına Antalyaspor'un durumu ve transferleri dışında Samuel Eto'o'nun Beşiktaş'a transferi hakkında açıklamalarda bulundu.

Çalımbay, "Ben bir kere gitmek isteyen hiç kimseyi tutmam. Eto'o veya başkası. Artık kafası oradadır. Gitmek istiyorsa gitmesi için elimden geleni yaparım. Ben gitmesini istemem ama transfer konuşulmuşsa, hedefi varsa ben karışamam. Yönetim ve Eto'o'nun arasında bu konu. En geç yarın bitmesi gerekiyor. Bize gelecekse de bir an önce gelmesi gerekiyor. Bu iş canımı sıkıyor artık. Şu anda net bir şey yok. Eto'o'yu isteyen başka takımlar da var. Hakikaten canımızı sıkıyor. İstediğimiz gibi hareket edemiyoruz. Yarın herhalde konuşurlar başkanla. Gitmek istiyorsa biz de gerekeni yapacağız tabi. Bu işin bir an önce bitmeliyiz." ifadelerini kullandı.

Çalımbay ayrıca "Eto'o olayı olmadan önce, adı bile geçmeden önce Kerim Frei'i istedim. Onun dışında bir şeyi istedim. Şimdi Ömer Şişmanoğlu var. Bizim de forvet ihtiyacımız var. Eto'o kalsa bile Ömer'i alabiliriz. Başka kimseyi istemedim. Necip yazıldı çizildi ama ben Necip'i istemedim. Beşiktaş zaten vermez Necip'i. Ben olsam, ben de vermem. Joker gibi bir oyuncu çünkü."  dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler