Slovakya - Çek Cumhuriyeti maçı CANLI İZLE (13.10.2018)

Slovakya - Çek Cumhuriyeti maçı CANLI İZLE (13.10.2018)

UEFA Uluslar Ligi'nde heyecan devam ediyor. Slovakya, Çek Cumhuriyeti ile karşılaşıyor. Slovakya Çek Cumhuriyeti maçını CANLI yayınla izlemek mümkün.

Slovakya Çek Cumhuriyeti maçı saat kaçta, hangi kanalda ve nasıl canlı izlenecek? Hepsinin cevabı bu haberde... 

UEFA Uluslar Ligi'nde B Ligi 1'inci grupta Slovakya, Çek Cumhuriyeti ile karşılaşıyor. Slovakya - Çek Cumhuriyeti maçı 13 Ekim 2018 Cumartesi günü (bugün) TSİ 16:00'da oynayacak. Slovakya son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet yaşadı. Çek Cumhuriyeti ise son 5 maçında 2 galibiyet ve 3 mağlubiyetlik performans sergiledi.

İddaa'da 525 kodlu Slovakya - Çek Cumhuriyeti maçı için Slovakya'ya 1.90 oran verilirken, Çek Cumhuriyeti'ne 3.10 oran verildi. İddaa'da beraberlik oranı ise 2.80 olarak belirlendi. UEFA Uluslar Ligi'nde B Ligi 1'inci grupta şu takımlar yer alıyor: Slovakya, Çek Cumhuriyeti ve Ukrayna.

13 Ekim 2018 (bu akşam) saat TSİ 16:00'de başlayacak olan maçın yayıncı kanalı bulunmuyor. Slovakya Çek Cumhuriyeti maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden farklı dilleri kullanarak "Slovakya Çek Cumhuriyeti canlı izle" ve "Slovakya Çek Cumhuriyeti maç yayını" aramalarını yapmaya başladı bile. Taraftarlar, Slovakya Çek Cumhuriyeti maçını şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. Çek Cumhuriyeti ve Slovakya ülkelerinde kullanılan dillerde arama yaparak ülkelerin ulusal kanallarında bu maçı bulmak mümkün.

Bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal bu maçı yayın akışı içine almadı. Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.