Suudi Arabistan - Brezilya maçı CANLI İZLE (12.10.2018)

Suudi Arabistan - Brezilya maçı CANLI İZLE (12.10.2018)

Dünya liglerinde milli ara sürerken, takımların da hazırlık maçları devam ediyor. Suudi Arabistan Milli Takımı, Brezilya ile karşılaşıyor. Brezilya - Suudi Arabistan maçını canlı yayınla izlemek mümkün.

Suudi Arabistan Brezilya maçı saat kaçta, hangi kanalda ve nasıl canlı izlenecek? Hepsinin cevabı bu haberde... 

Suudi Arabistan Milli Takımı, hazırlık maçında Brezilya Milli Takımı ile karşılaşıyor. Suudi Arabistan - Brezilya maçı 12 Ekim 2018 Cuma günü (bugün) TSİ 21:00'da oynayacak. Suudi Arabistan son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 mağlubiyet yaşadı. Brezilya ise son 5 maçında 4 galibiyet ve 1 mağlubiyetlik performans sergiledi.

İddaa'da 233 kodlu Suudi Arabistan - Brezilya maçı için Suudi Arabistan'a 1.85 oran verilirken, Brezilya'ya 2.30 oran verildi. İddaa'da beraberlik oranı ise 360 olarak belirlendi.

12 Ekim 2018 (bu akşam) saat TSİ 21:00'de başlayacak olan maçın yayıncı kanalı bulunmuyor. Suudi Arabistan Brezilya maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden farklı dilleri kullanarak "Suudi Arabistan Brezilya canlı izle" ve "Suudi Arabistan Brezilya maç yayını" aramalarını yapmaya başladı bile. Taraftarlar, Suudi Arabistan Brezilya maçını şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. Brezilya ve Suudi Arabistan ülkelerinde kullanılan dillerde arama yaparak ülkelerin ulusal kanallarında bu maçı bulmak mümkün.

Bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal bu maçı yayın akışı içine almadı. Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.