Swansea City - Bristol City maçı CANLI İZLE (13.02.2022)

Swansea City - Bristol City maçı CANLI İZLE (13.02.2022)

İngiltere Championship maçında Bristol City ile Swansea City maçında karşı karşıya gelecek. Karşılaşmayı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

İngiltere Championship 2021/2022 sezonu kapsamında Swansea City ile Bristol City karşı karşıya geliyor. Swansea City - Bristol City maçı 13 Şubat 2022 Pazar günü (bugün) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 16:00 olarak belirledi.

Peki Swansea City - Bristol City maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Swansea City Bristol City maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Swansea City Bristol City canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Swansea City ile Bristol City arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.