Türk Telekom Spor - Beşiktaş maçı CANLI İZLE (11.12.2021)

Türk Telekom Spor - Beşiktaş maçı CANLI İZLE (11.12.2021)

Türk Telekom, Türkiye Basketbol Süper Ligi'nde Beşiktaş ile karşılaşıyor.

Beşiktaş, Türkiye Basketbol Süper Ligi'nde Türk Telekom ile karşılaşacak. Karşılaşma 11 Aralık 2021 Cumartesi (bugün) saat 15:30'da başlayacak.

Türk Telekom - Beşiktaş maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Türk Telekom Beşiktaş maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Türk Telekom Beşiktaş canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Türk Telekom ile Beşiktaş arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Bu maç Tivibu Spor 2 kanalından canlı izlenebilecek. Tivibu Spor, Türkiye'deki uydu ve IPTV tabanlı bir dijital yayın platformlarından biridir. Dolayısıyla bu maç, başka bir kanalda yoksa Tivibu üzerinden ancak ücretli abonelikle izlenebilir. Bu maçı yasal yollarla izlemek için Tivibu abonesi olmanız gerekmektedir. Ücret bilgilerini ve kampanyaları platformun sitesinden öğrenebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.