1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Türkiye - Ürdün maçı CANLI İZLE (13.08.2019 Hazırlık)
Türkiye - Ürdün maçı CANLI İZLE (13.08.2019 Hazırlık)

Türkiye - Ürdün maçı CANLI İZLE (13.08.2019 Hazırlık)

Basketbolda milli takımların hazırlık maçları sürüyor. Bugünkü Türkiye ile Ürdün maçını CANLI takip edebilirsiniz. 

A+A-

Basketbolda milli takımların hazırlık maçları sürüyor. Bugünkü maçlardan biri de Türkiye ile Ürdün arasındaki mücadele olacak. 13 Ağustos 2019 Salı günü oynanacak Türkiye - Ürdün maçının başlangıç saati TSİ 19:00 olarak açıklandı. 

Eğer Türkiye dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız. Türkiye Ürdün şifresiz maç yayın bilgilerini sizler için hazırladık. Maçı canlı izlemek isteyen basketbolseverler için haberimizi derledik. Peki bu zorlu karşılaşma hangi kanaldan şifresiz yayınla izlenebilecek. İşte Türkiye Ürdün canlı yayın bilgileri... Ama öncesinde iki takıma dair öne çıkan bilgilere bakalım.

Türkiye son 5 maçında 4 galibiyet ve 1 mağlubiyet yaşadı. Ürdün takımı ise son 5 maçında 5 mağlubiyetlik bir istatistik sergiledi. İddaa'da maçın kodu 776 olarak belirlenmiştir.

Türkiye ile Ürdün arasındaki basketbol karşılaşması 13 Ağustos 2019 tarihinde saat 19:00 (TSİ) başlayacak. Sporseverler, Türkiye ile Ürdün arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. Peki Türkiye - Ürdün maçı hangi kanalda canlı yayınlanıyor? Türkiye Ürdün maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: Türkiye Ürdün maçı izle, Türkiye Ürdün canlı izle, Türkiye Ürdün izle netspor, Türkiye Ürdün maçı izle justin tv, Türkiye Ürdün canlı yayın, Türkiye Ürdün canlı periscope, Türkiye Ürdün kaçak izle, Türkiye Ürdün izle canlı, Türkiye Ürdün maçını canlı izle, Türkiye Ürdün maçını şifresiz izle. basketbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor.

Karşılaşma NTV kanalından yayınlanacak. NTV'ye hem uydudan hem de bir çok dijital yayın platformundan şifresiz olarak ulaşabilirsiniz.

Ayrıca yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip ederek bu maçı yabancı bir kanaldan, farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz. 

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri netspor, justin tv, live soccer ve lshunter olarak öne çıkıyor. Ayrıca yurtdışındaki bazı bahis siteleri de yayın sunmaktadır. Fakat internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan internet siteleri, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler