1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Türkiye - Yeni Zelanda maçı CANLI İZLE (09.09.2019 Dünya Kupası)
Türkiye - Yeni Zelanda maçı CANLI İZLE (09.09.2019 Dünya Kupası)

Türkiye - Yeni Zelanda maçı CANLI İZLE (09.09.2019 Dünya Kupası)

Basketbol Dünya Kupası heyecan sürüyor. Bugünkü Türkiye ile Yeni Zelanda maçını CANLI takip edebilirsiniz. 

A+A-

Basketbol Dünya Kupası heyecan sürüyor. Bugünkü maçlardan biri de Türkiye ile Yeni Zelanda arasındaki mücadele olacak. 9 Eylül 2019 Pazartesi günü oynanacak Türkiye - Yeni Zelanda maçının başlangıç saati TSİ 14:30 olarak açıklandı. 

Eğer ülkemiz dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız. Türkiye Yeni Zelanda şifresiz maç yayın bilgilerini sizler için hazırladık. Maçı canlı izlemek isteyen basketbolseverler için haberimizi derledik. Peki bu zorlu karşılaşma hangi kanaldan şifresiz yayınla izlenebilecek. İşte Türkiye Yeni Zelanda canlı yayın bilgileri... Ama öncesinde iki takıma dair öne çıkan bilgilere bakalım.

Türkiye son 5 maçında 3 galibiyet ve 2 mağlubiyet yaşadı. Yeni Zelanda takımı ise son 5 maçında 2 galibiyet ve 3 mağlubiyetlik bir istatistik sergiledi. İddaa'da maçın kodu 31939 olarak belirlenmiştir.

Türkiye ile Yeni Zelanda arasındaki basketbol karşılaşması 9 Eylül 2019 tarihinde saat 14:30 (TSİ) başlayacak. Sporseverler, Türkiye ile Yeni Zelanda arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. Peki Türkiye - Yeni Zelanda maçı hangi kanalda canlı yayınlanıyor? Türkiye Yeni Zelanda maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: Türkiye Yeni Zelanda maçı izle, Türkiye Yeni Zelanda canlı izle, Türkiye Yeni Zelanda izle netspor, Türkiye Yeni Zelanda maçı izle justin tv, Türkiye Yeni Zelanda canlı yayın, Türkiye Yeni Zelanda canlı periscope, Türkiye Yeni Zelanda kaçak izle, Türkiye Yeni Zelanda izle canlı, Türkiye Yeni Zelanda maçını canlı izle, Türkiye Yeni Zelanda maçını şifresiz izle. basketbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor.

Karşılaşma NTV kanalından yayınlanacak. NTV'ye hem uydudan hem de bir çok dijital yayın platformundan şifresiz olarak ulaşabilirsiniz.

Ayrıca yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip ederek bu maçı yabancı bir kanaldan, farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz. 

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri netspor, justin tv, live soccer ve lshunter olarak öne çıkıyor. Ayrıca yurtdışındaki bazı bahis siteleri de yayın sunmaktadır. Fakat internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan internet siteleri, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler