Yeşil Burun Adaları - Kamerun maçı CANLI İZLE (Afrika Uluslar Şampiyonası 17.01.2022)

Yeşil Burun Adaları - Kamerun maçı CANLI İZLE (Afrika Uluslar Şampiyonası 17.01.2022)

Afrika Uluslar Kupası'nda heyecan devam ediyor. Kamerun, Yeşil Burun Adaları ile karşılaşıyor. Maçı CANLI yayınla izlemek mümkün.

Yeşil Burun Adaları Kamerun maçı saat kaçta, hangi kanalda ve nasıl canlı izlenecek? Hepsinin cevabı bu haberde... Afrika Uluslar Şampiyonası'nda Yeşil Burun Adaları, Kamerun ile karşılaşıyor. Yeşil Burun Adaları - Kamerun maçı 17 Ocak 2022 Pazartesi günü (bugün) TSİ 19:00'da oynanacak.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Etiketler :